Konkurs Dla Liderów Sieci Handlowej EDEN - ZAKOŃCZONY

Mamy zaszczyt poinformować Państwa iż właśnie ruszyła Pierwsza Edycja Konkursu Dla Liderów Sieci Handlowej EDEN. Ta wspólna zabawa zwieńczona będzie tygodniowym wypoczynkiem w tropikalnym kraju.

Aby wziąć udział w tej niezapomnianej przygodzie trzeba przez kolejne miesiące do końca roku (poczynając od lipca 2013) zrealizować określony obrót na towarach proponowanych przez PH EDEN. Do obrotu zaliczymy wszystkie zakupy towarów z Gazetek Promocyjnych jak i towary po gazetkowe. O szczegóły proszę pytać Handlowców Sieci Eden, którzy wyjaśnią zasady konkursu. Zakończenie konkursu jak i ogłoszenie potencjalnych uczestników wycieczki w pierwszym tygodniu stycznia 2014 roku. Wylot planowany w drugiej połowie lutego 2014.

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.