K.T.D - WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH

Firma K.T.D oferuje kompletne wyposażenie obiektów handlowych: chłodnictwo, regały metalowe, regały magazynowe, stoiska cukiernicze i piekarnicze, regały na warzywa/owoce i alkohol, lady i boksy kasowe, systemy prowadzenia klienta, a także szeroką gamę akcesoriów (wózki, koszyki, krajalnice, wagi, listwy cenowe i wiele innych).

Wiele firm przekonało się o naszej rzetelności, terminowości, uczciwości i niebanalnych rozwiązaniach, oraz atrakcyjnych cenach co sprawia że wracają do nas z kolejnymi realizacjami.

Kompleksowe wyposażenie sklepu jest rzeczą fundamentalną. Z tego też względu, przedsiębiorcy powinni wybierać meble sprawdzone, charakteryzujące się dużą estetyką wykonania, wytrzymałością oraz funkcjonalnością w użyciu. Wszystkie te cechy posiadają oferowane przez firmę KTD meble sklepowe.

oferta do pobrania

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.