DAMIX - Wyposażenie dla sklepów i magazynów

Damix Sp. z o.o. jest producentem wyposażenia dla sklepów różnych branż i magazynów. Należy do największych w Polsce producentów wyposażenia i jest czołowym producentem wózków sklepowych w Europie. Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala stosować rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby klientów.

Firma specjalizuje się w produkcji wyposażenia dla sklepów, marketów, hipermarketów każdej branży oraz magazynów i stacji paliw, a także metalowych ogrodzeń panelowych „Universal Lux”. DAMIX poleca znakomitej jakości wózki sklepowe koszowe - modele Avant, Classic i MEC posiadające certyfikaty TÜV Rheinland i wózki transportowe - modele Vario i Carry, a także wiaty do wózków, szeroką gamę produktów do sprzedaży i prezentacji wyrobów oraz do logistyki. Produkowane przez DAMIX bramki elektroniczne i mechaniczne, wejściowe i przykasowe, wraz z odpowiednimi akcesoriami pozwalają tworzyć systemy prowadzenia klienta. Ze stali nierdzewnej produkuje się odbojniki przypodłogowe i montowane do kolumn. Firma specjalizuje się również w produkcji stojaków reklamowych POS & POP.

 

oferta do pobrania

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.