Dział techniczny

Zapraszamy do działu technicznego, mamy nadzieję że informacje i oferty w nim zawarte pomogą Państwu w prowadzeniu biznesu jak i podsuną wiele nowych pomysłów i rozwiązań mających na celu jak największe zadowolenie Państwa klientów.
Dział ten skierowany jest zarówno do uczestników Naszej sieci jak i przedsiębiorców chcących zaprezentować się ze swoimi produktami (w zakresie wyposażenia i aranżacji sklepów) uczestnikom sieci.
Zachęcamy Państwa do wspólnego redagowania powyższego działu, jeżeli macie jakieś pomysły co powinno znaleźć się w DT proszę pisać na adres dt@eden.info.pl Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

IGLOOTECHNIKA - Wyposażenie sklepów i gastronomii

IGLOOTECHNIKA to firma, która zajmuje się kompleksowym wyposażaniem lokali sklepowych oraz gastronomicznych, dystrybucją sprzętu chłodniczego, gastronomicznego, klimatyzacyjnego i wentylacyjnego jak również mebli neutralnych, reklamowych oraz drobnych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego punktu handlowego i lokalu gastronomicznego.

Emerson Climate Technologies – agregaty skraplające

Emerson to czołowy, światowy dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia do zastosowań domowych, przemysłowych i handlowych. Łączą technicznie doskonałe produkty i usługi z globalnymi zasobami badawczo-rozwojowymi, projektowymi i dystrybucyjnymi.

K.T.D - WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH

Firma K.T.D oferuje kompletne wyposażenie obiektów handlowych: chłodnictwo, regały metalowe, regały magazynowe, stoiska cukiernicze i piekarnicze, regały na warzywa/owoce i alkohol, lady i boksy kasowe, systemy prowadzenia klienta, a także szeroką gamę akcesoriów (wózki, koszyki, krajalnice, wagi, listwy cenowe i wiele innych).

DAMIX - Wyposażenie dla sklepów i magazynów

Damix Sp. z o.o. jest producentem wyposażenia dla sklepów różnych branż i magazynów. Należy do największych w Polsce producentów wyposażenia i jest czołowym producentem wózków sklepowych w Europie. Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala stosować rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby klientów.

  • 1
  • 2
  • 3
  • >>
  • ostatnia
  • Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.