INFORMACJA O ZMIANIE FORMY PRAWNEJ SPÓŁKI

Z dniem 1 marca 2023 roku doszło do zmiany formy prowadzenia działalności SIEĆ SKLEPÓW EDEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Sokołowie Podlaskim na SIEĆ SKLEPÓW EDEN Sp. z o.o.

Do dnia 28 lutego 2023 roku administratorem Państwa danych osobowych była SIEĆ SKLEPÓW EDEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Sokołowie Podlaskim.
Wraz ze zmianą formy prowadzenia działalności gospodarczej administratorem Państwa danych od dnia 1 marca 2023 roku stała się SIEĆ SKLEPÓW EDEN Sp. z o.o. („Spółka”), adres: ul. Kolejowa 8B, 08-300 Sokołów Podlaski.
Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych nie ulegną zmianie.
Szczegółowe zasady przetwarzania przez Spółkę Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej Spółki pod adresem:
https://www.eden.info.pl/assets/pdf/Polityka%20Prywatnosci%202023.pdf
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zasad przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych. Kontakt jest możliwy drogą elektroniczną na adres: daneosobowe@eden.info.pl

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.