Sukces Edenu w akwizycji w 2012 r.

Zarząd Sieci Sklepów Eden informuje o wykonaniu planu akwizycji w 2012r. Wg stanu na dzień 28 listopada 2012r do Sieci Sklepów Eden należy 908 sklepów. Wykonanie planu akwizycji wynosi ponad 99%. Jest to ogromny sukces w obecnej sytuacji gospodarczej w handlu detalicznym.

Działania akwizycyjne są jednym z priorytetów działalności  Sieci. Prowadzone są  kolejne rozmowy akwizycyjne z 39 sklepami  , które w bieżącym roku zostaną zakończone podpisaniem umowy franczyzowej. Obecnie strategicznym terenem rozwoju Sieci jest Warszawa i okolice. Formuła  franczyzy proponowana Kupcom jest chętnie wybierana wśród wielu innych projektów franczyzowych. Sieć Eden jest jedną z niewielu Sieci, która oferuje gazetkę promocyjną z pełnym serwisem centralnym i lokalnym, połączonym z bezpłatnym kolportażem druków gazetkowych.

Zarząd ma w swoich strategicznych zadaniach zamknięcie obecnego roku z liczbą 915 sklepów zrzeszonych w Sieci.

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.